«Радіокомітет» закликає: прийди на вибори!

18.03.2019 13:26
«Радіокомітет» закликає: прийди на вибори!

Міжгалузеве об’єднання «Радіокомітет» запускає мотиваційно-соціальний проект «Прийди на вибори». В ефірах найбільших радіохолдингів впродовж двох тижнів транслюватимуть три аудіоролики із закликами знайти час, взяти на себе громадянську відповідальність та прийти на вибори Президента 31 березня.

Про ідею створення проекту розповідає Ігор Чернишов, директор «Тавр Медіа»: «Ідея рекламної кампанії спала мені на думку після оприлюднення чергових результатів опитування громадської думки. Мене вразив дуже високий відсоток людей, які не збираються йти на вибори. Саме ухиляння громадян від участі у виборах і є, на мій погляд, причиною,  чому в Україні вибирають неспроможну владу. Саме це мав на увазі Вінстон Черчіль, коли сказав, що погану владу вибирають хороші люди, які не ходять на вибори. До чого це може призвести, нам чудово ілюструє минуле. Гітлер прийшов до влади з 44% голосів, при 30% неявки інших громадян. Тому я звернув увагу колег з Радіокомітету на проблему абсентеїзму і мене усі підтримали».

Усі ролики можна прослухати за посиланням – https://bit.ly/2ubtwbM.

Подібні соціальні ініціативи вже неодноразово реалізовували учасники «Радіокомітету». Зокрема, з 2016 року в ефірах усіх радіостанцій, що входять в об’єднання, щоранку та опівночі лунає Гімн України.

«Радіокомітет» – міжгалузеве об'єднання, до якого входять найбільші радіохолдинги України - група ТАВР, «Український медіа холдинг», Business RadioGroup, «Люкс»; мережеві рекламні агенції – Publicis Groupe, ADV Group, Group M, UMG та Radio Expert – та, у якості керівного партнера – Незалежна асоціація телерадіомовників. Радіокомітет створений наприкінці 2007 року задля запуску єдиного галузевого дослідження радіоаудиторії, яким користуються як самі радіостанції, так і рекламні агенції під час планування рекламних кампаній.

Прес-центр НАМ

map
Украина, 01033, Киев
ул. Жилянская, 31, 6 этаж,
БЦ «Capital Hall»